• سرمربی پرسپولیس، گفت: زدن هشت گل در دو بازی قبل اتفاقی نبود. از پرسپولیس بیشتر خواهیم شنید و می خواهیم با ادامه روند خوب خود، برابر تیم سرسخت فجر به پیروزی برسیم.


    یحیی گل محمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در این مدت با توجه به وضعیت آقای ژوزه، بلاتکلیف بودیم. البته به عنوان مربی با اختیارات سرمربی فعالیت می کردم تا وضعیت روشن شود و حالا با توجه به اینکه آقای ژوزه ایران را ترک کرده اند و این مساله به فیفا هم اعلام شده است. فعالیت خودم را به عنوان سرمربی تیم دنبال می کنم. در این میان از اعتماد آقای رویانیان، اعضای هیات مدیره و کمیته فنی هم تشکر می کنم که همه گونه حمایتی انجام دادند و هیچ کمبودی نداشتیم. وی پیرامون ارزیابی خود از شرایط حال حاضر سرخپوشان ادامه داد؛ ما به دنبال تغییرات مثبت هستیم و روند تیم این را نشان داد. وقتی تغییرات مثبت باشد نتیجه هم به دنبال آن می آید. ما یک نیم فصل را از دست داده ایم. نیمه دوم لیگ را در حالی آغاز کریم که در مکان دوازدهم جدول قرار داشتیم و دو هفته است که تیم را تحویل گرفته ام. در این مدت چند روزی هم شرایط جوی نامناسب بود.

سرمربی سرخپوشان خاطر نشان کرد: در دو بازی اخیر 8 گل زده ایم و موقعیت های گل زیادی را هم از دست دادیم. این عدد از نظر فنی حرکت روبه جلو است و به این دلیل از عملکرد بازیکنان راضی هستم. در حال حاضر آنچه باعث می شود به ادامه این روند امیدوار باشیم، انسجام، همدلی و جو خوبی است که بر مجموعه حاکم است. انتظارات از مجموعه بالاست ولی این انتظارات باید معقول و منطقی باشد. این تیم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. گل محمدی پیرامون بازی نفت تصریح کرد؛ فیلم بازی را چند بار دیدم ما در نیمه دوم به دنبال کنترل بازی بودیم. دو، سه موقعیت خوب هم در این نیمه داشتیم که از دست رفت. یک پنالتی هم برای ما نگرفتند که می توانست نتیجه را تغییر دهد. قضاوت داور در نتیجه تاثیرگذار بود. البته اگر موقعیتها را از دست نمی دادیم، شرایط اینطور نمی شد.

وی ادامه داد: از نظر ساختار دفاعی شرایط خوبی داشتیم، چرا که آنها در طول بازی سه توپ روی دروازه ما آوردند که البته دو توپ گل شد و روی این مساله کار می کنیم.
با همت و اراده ای که از بازیکنان می بینم همه چیز درست خواهد شد. سرمربی پرسپولیس درباره فشارهایی که قبل از بازیهای پرسپولیس از سوی حریفان به داوران وارد می شود، گفت: درباره داوری به اندازه کافی حرف زده شد و
نمی خواهم بیشتر صحبت کنم واقعا امیدوارم با این جو سازیها برخورد شود. از اظهارنظر صریح آقای حسین عسگری اعلام کردند یک پنالتی به سودما اعلام نشده است و قرار است با فضاسازیهای قبل از بازی برخورد می شود هم تشکر می کنم. من اعتقاد دارم داوران در طول بازی و پس از آن تحت فشار هستند
و اخلاقی و حرفه ای نیست که بخواهیم قبل از بازیها برای تاثیر روی عملکرد داوران و تغییر آن به سود خودمان آنها را تحت فشار بگذاریم. کار که متاسفانه از حریفان پرسپولیس سر می زند.

وی در ادامه با اشاره به بازی با فجر افزود: آقای یاوری مربی کاربلد و با تجربه ای است فجر هم تیم سرسخت، دونده و جنگنده است ولی ما امیدواریم با ادامه روند خوبی که آغاز کرده ایم با پیروزی برگردیم.

گل محمدی خاطر نشان کرد: ما در دو بازی قبلی 8 گل زده ایم که اتفاقی نبود. گلهای ما هم از روی حرکات در عمق و هم از روی حرکت از جناحین به ثمر رسید، اما از روی ضربات شروع مجدد به گل نرسیدیم که باید روی آن کار کنیم. بطور کلی گلها نشان می دهد هم به خوبی موقعیت سازی می شود و هم مهاجمان به خوبی خود را در موقعیت قرار می دهند. عناصر خوبی هم داریم که می توانیم روی ضربات ایستگاهی خطرساز باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان پیرامون شرایط همکارانش گفت: آقای حسینی قراردادش را ثبت کرده است. کریم باقری هم خالصانه آمده است و کمک می کند، قرار است قرارداد آقایان، ادموند بزیک و چیذری هم به ثبت برسد.تاریخ : شنبه 9 دی 1391 | 04:56 ب.ظ | نویسنده : saman choobak | نظرات

  • راه بلاگ
  • پاپو مارکت
  • ضایعات
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات